Formy płatności

Płatność PayU

Na naszej platformie pośredniczącej jedną z metod płatności jest szybki przelew internetowy. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu PayU gdzie będziesz mógł wybrać z listy swój bank. Następnie dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi swojego banku.

Płatność BLIK

Za zamówienie możesz zapłacić BLIKIEM. Wystarczy, że podczas wyboru metody płatności zaznaczysz opcję "Płatność BLIK". Następnie zostanie przekierowany na stronę gdzie należy przepisać kod BLIK z aplikacji bankowej. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe.

Płatność kartą

Za nasze usługi możesz zapłacić kartą płatniczą, na etapie wyboru metody płatności wybierz opcję "Karta płatnicza". Następnie uzupełnij numer karty, imię i nazwisko posiadacza, datę ważności karty oraz kod CVV i zaakceptuj transakcję przyciskiem "Zapłać teraz"

Płatność Apple Pay

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności Apple Pay, zaznacz płatność PayU. Następnie zostaniesz przekierowany do systemy PayU gdzie należy wybrać opcję Apple Pay. Dokonaj transakcji zgodnie z dalszymi wytycznymi.

Płatność Google Pay

Jedną z metodą płatności dostępnych na Klenti.pl jest Google Pay. Wystarczy, że zaznaczysz przy wyborze metody płatności opcję "PayU - szybki przelew", a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Google Pay. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”.